fbpx

Strony internetowe

Skoro się tutaj znalazłeś to znaczy, że szukasz Stylowej Strony, a tak świetnie się składa, że w naszej ofercie znajdziesz strony, które zostaną zaprojektowane indywidualnie dokładnie pod Twoje potrzeby! Nasza firma głównie zajmuje się tworzeniem stron internetowych i robimy to od podstaw, czyli znaczy to, że przedstawiasz nam wizję swojej strony internetowej, a my ją Ci przygotujemy w taki sposób w jaki będziesz chciał.

Dobre wykonana strona internetowa jest przecież wizerunkiem Twojej firmy, dlatego mając to na uwadze wykonamy ją tak by klient wchodzący na nią widział, że każdy detal został zaprojektowany z najdrobniejszymi szczegółami.

Strona nie może też odstawać od konkurencji, dlatego jeśli chcesz by indywidualnie został dla Ciebie dopracowany jakiś projekt, nie wahaj się nam o tym powiedzieć, a my go dla Ciebie wykonamy. My nie tylko podążamy za najnowszymi trendami, my również je kreujemy!

Strony wykonujemy dwoma technologiami. Proste, intuicyjne strony internetowe, które powstać mogą w zaledwie dwa tygodnie oparte są na HTML5 / CSS3, CMS WordPressa. Gwarantuje to klientowi prostą formę obsługi strony oraz edycję treści. Kiedy klient oczekuje niezależnych rozwiązań, a jego strona ma być bardzo rozbudowana proponujemy napisanie strony od podstaw, ścisle wegług wytycznych klienta. Następnie oferujemy obsługę prowadzenia strony www.

Wszystkie strony jakie wykonujemy projektujemy zgodnie z przyjętymi normami i standardami. Strony oraz e-sklepy oparte są na technologii Responsive Web Design. Umożliwia to wyświetlanie strony tak samo dobrze na wszystkich przeglądarkach. Co dokładnie to oznacza? Twoi klienci odwiedzając Twoją stronę, zobaczą ja dobrze zarówno na tabletach, telefonach jak i komputerach stacjonarnych oraz laptopach.

Po wykonaniu projektu strony i wdrożeniu jej pod domenę nie pozostawiamy klienta samego. Najpierw szkolimy klienta z obsługi strony, pokazując jak zmienić treści, pisać artykuły oraz edytować podstawowe informacje, następnie przez kolejne 30 dni pomagamy zupełnie za darmo wprowadzać poprawki na stronę.