fbpx

Pozycjonowanie

Drogi przyszły kliencie,
spotkałeś się może ze sloganem “reklama jest dźwignią handlu” ? Czasy się zmieniły, ale prawa popytu i podaży wcale, dlatego nadal reklama gra główną rolę w sprzedaży produktów czy usług, a najlepszą formą reklamy w dzisiejszych czasach jest Internet.

Jesteś zainteresowany pozyskiwaniem nowych klientów przez internet? Jeśli tak to przedstawimy Ci naszą ofertę pozycjonowania Twojej firmy!

Poniżej w pięciu jasnych podpunktach wytłumaczę co to jest pozycjonowanie oraz dlaczego każda firma powinna z tego skorzystać, zaczynając od najważniejszego:

Załóżmy, że Twoja firma zajmuje się sprzedażą suplementów diety dla sportowców, a siedzibę ma w Bielsku-Białej. Potencjalnie zainteresowana osoba zakupem lokalnie suplementów mieszkająca w Bielsku lub okolicach będzie więc wyszukiwała w google hasło typu “suplementy diety Wrocław” i po wyświetleniu wyników pokażą się lokalne sklepy z suplementami. Jeśli nie wyświetlasz się na pierwszej stronie to znaczy, że nie masz szans na pozyskanie nowego klienta, proste prawda?
Startujesz z nową stroną lub nigdy nie interesowałeś się pozycjonowaniem? Pamiętaj, konkurencja nie śpi! Nie podejmujesz żadnych działań by być widocznym w sieci to nie licz na efekt. Nie sprzedasz swoich towarów czy usług jeśli nie będzie ich można znaleźć w internecie, a przez takie działania tracisz pieniądze. Tracisz je ponieważ nie zrobiłeś nic, by stanąć do walki z konkurencją. Chcesz zaistnieć na rynku? W dzisiejszych czasach przy tak ogromnej ilości treści i coraz to nowych pojawiających się witrynach pozycjonowanie to obowiązek!
Każdego klienta traktujemy indywidualnie, więc każdemu z Was poświęcimy tyle czasu na realizacje projektu ile tylko będzie potrzebne. Nauczymy Cię jak poruszać się po sklepie, nauczymy Cię jak wstawiać produkty oraz damy rady w jaki sposób możesz zacząć sprzedawać swój asortyment.
W naszej firmie możesz skorzystać z usługi abonamentowej pozycjonowania jak i możemy rozliczyć się za efekt. Jako jedna z nielicznych firm jesteśmy pewni swoich działań, dlatego wiemy, że u nas pozycjonowanie będzie przekładało się na wyniki odwiedzin Twojej witryny, a jak dobrze wiadomo: więcej odwiedzin strony = więcej klientów.
Jeżeli za pierwszym wyszukiwaniem potencjalny klient nie wejdzie na naszą stronę to i tak czytając linki przewinie mu się przed oczami Twoja marka, a skoro właśnie to Twoja domena jest wysoko w wynikach pozycjonowania to z czasem zwróci Ci sie to w postaci świadomości marki. Odpowiednio dobrane pozycjonowanie za pomocą dobranych słów kluczowych pozwoli lepiej zaistnieć twojej firmie na rynku. Pamiętaj – liczysz się tylko na pierwszej stronie!
Chcesz zacząć pozycjonować swoją witrynę internetową, a nie wiesz jak się do tego zabrać? Skontaktuj się z naszym specjalistą od SEO, a razem ustalimy plan działania oraz wypromujemy Twoją markę w sieci!