fbpx

Social media

Wymóg dzisiejszych czasów mający duży wpływ na sukces Twojej firmy w sieci.

Facebook jest nie tylko portalem społecznościowym, ale przede wszystkim stał się narzędziem do promowania własnej marki poprzez pozyskiwanie nowych osób zainteresowanych daną stroną. Ludzie uwielbiają się utożsamiać z markami, dlatego kupując buty, komputer, telefon ulubionego producenta chwalą się tym na portalach społecznościowych i na tym polega między innymi marketing szeptany. Nie chcesz zostać w tyle za konkurencją, a może nawet wyjść krok naprzód? Zamów usługę prowadzenia Twojego konta Facebook! Możemy robić to od podstaw lub dostosować Twoje aktualne konto tak by rosło grono zainteresowanych odbiorców. Pamiętaj! Czym więcej osób zauważy Twoją działalność w sieci tym więcej szans masz na sprzedaż swojego produktu!
Jeśli masz już założoną działalność, a zastanawiasz się komu powierzyć budowanie swojej marki w internecie to w tym miejscu przedstawie dlaczego powinieneś zwrócić się w tej sprawie właśnie do nas. Zacznijmy od tego, że przedstawie Ci drogi kliencie schemat działania naszej firmy, by zapewnić Tobie drogę do sukcesu online. Prowadzenie Fanpage ma przynieść nam wymierną korzyść w postaci nowych fanów, którzy będą obserwowali profil naszej firmy tym samym interesując się produktami lub usługami, które Twoja forma świadczy. Nie bez podstaw się mówi, że reklama jest dźwignią handlu, ponieważ jeśli ludzie nie dowiedzą się, że prowadzisz działalność to w jaki sposób mają kupić Twój produkt? Dlatego tak ważne jest by dobrze rozreklamować się również sieci, skoro statystyki mówią, że przeciętny Polak spędza 6h czasu dziennie korzystając z internetu, gdzie większa część z tego czasu poświęcana jest właśnie na facebooka!

W jaki sposób działamy?

Na początku ważne jest wyznaczenie docelowej grupy odbiorców, czyli stworzenie profilu potencjalnych klientów. Stawiamy w tym miejscu na pełną jasność – nie mamy doświadczenia w każdej dziedzinie (nie jesteśmy specjalistami od hydrauliki, agroturystyki czy sprzedawania skuterów śnieżnych), ale nie jest to dla nas problemem, ponieważ zanim zaczniemy współpracę to zapytamy się Ciebie o wskazówki na czym Twoja branża polega, a jeśli nie masz na to czasu to sami zbadamy konkurencje, by spersonalizować posty w celu zmaksymalizowania efektu pozyskiwania nowych odbiorców.
Bardzo ważna jest oprawa wizualna Twojego profilu, ponieważ jeśli będziemy wrzucać tam nieciekawe grafiki, posty czy zdjęcia to nie przyciągnie to potencjalnych odbiorców. Dlatego naszym zadaniem będzie stworzenie profilu, który nie będzie odbiegał od standardów konkurencji, każdy krok i każdy post będzie dokładnie zaplanowany tak by zwiększyć grono Twoich klientów, a większe grono klientów to większe zyski dla Twojej firmy.
Kolejną rzeczą którą się zajmiemy to wspólne ustalenie w jaki sposób będziemy prowadzili profil, a konkretniej jakie typu posty będą wrzucane. Możemy się nastawiać na przykład na promocje produktów na Twoim fanpage lub możemy zachęcać użytkowników do interakcji wrzucając przykładowo motywujące posty.
Kierujemy się według tych powyższych zasad, a więc mamy na uwadze i dbamy o to by nasz wpis dotarł do jak największej ilości ludzi, wiemy jak to robić, dlatego grono zainteresowanych odbiorców fanpag’a zwiększa się z czasem. Dbamy nie tylko o ilość odbiorców, ale też o jakość, nie chcemy przecież by nasz profil trafiał do osób niezainteresowanych naszą dziedziną, prawda? Dlatego, każdy prowadzony przez nas fanpage będzie nastawiony na spersonalizowanego klienta, to niesamowite co w dzisiejszych czasach można osiągnąć za pomocą lokalizacji i zainteresowań! Nie wiesz o czym mówię? Przykład: jeśli Twoja branża to produkcja ubrań sportowych to będziemy profil kierowali do osób, które uczęszczają na zajęcia fitness, siłownie i interesują się aktywnym trybem życia. Tak, dobrze czytasz, da się to zrobić i właśnie my się tym zajmiemy! Pamiętaj, budowanie marki w sieci to powolny i wymagany przemyślenia proces, a efekty tak na prawdę są widoczne długoterminowo, stąd też rodzaj umowy – podpisujemy umowę na prowadzenie Twojego profilu na 6 lub 12 miesięcy.
Pewnie zastanawiałeś się dlaczego sam nie miałbyś administrować swojego fanpage zaoszczędzając tym samym pieniądze na zlecenie tego zadania firmą marketingowym? I w tym miejscu właśnie chodzi o doświadczenie. Tak, doświadczenie jest kluczowym czynnikiem prowadzenia profilu, dlatego zostawiłem go jako ostatnie zagadnienie, które jest naszą wisienką na torcie. Prowadzimy już od kilku lat profile różnym firmom, dlatego wiemy co, kiedy i w jaki sposób publikować by uzyskać pożądany efekt. Jeśli klient zobaczy niespójnie wrzucane grafiki lub treści, może się zrazić do Twojego profilu i wybrać przeglądanie ofert i wpisów konkurencji, czyli przyniesie to efekt odwrotny do zamierzonego. Nadzorując konto wiemy też jakimi zasadami kieruje się sam Facebook i trzymamy się tych zasad, tak by nasze posty nie musiały być dodatkowo administrowane czy nawet usuwane z powodu łamania regulaminu. Skoro czytasz ten tekst to znaczy, że jesteś już gotowy na to by nie tracić czasu na zarządzanie swoim fanpage, powierz to profesjonalistom i wybierz nas!

Co nas wyróżnia?

Jeśli klient zobaczy niespójnie wrzucane grafiki lub treści, może się zrazić do Twojego profilu i wybrać przeglądanie ofert i wpisów konkurencji, czyli przyniesie to efekt odwrotny do zamierzonego. Nadzorując konto wiemy też jakimi zasadami kieruje się sam Facebook i trzymamy się tych zasad, tak by nasze posty nie musiały być dodatkowo administrowane czy nawet usuwane z powodu łamania regulaminu. Skoro czytasz ten tekst to znaczy, że jesteś już gotowy na to by nie tracić czasu na zarządzanie swoim fanpage, powierz to profesjonalistom i wybierz nas!

przykładowe

Pakiety facebook

Poniższe pakiety cenowe są przykładowymi pakietami, jakie proponujemy klientom którzy szukają agencji nie przypadkowej, ale takiej z którą zwiążą się na dłużej. Chętnie dostosowujemy się pod klienta, dlatego, jeżeli chciałbyś zapytać o inne warianty współpracy lub zmiany w pakiecie pisz śmiało.

Standardowy

349zł/miesiąc
Zaprojektowanie grafiki w tle
Publikacja 2 postów tygodniowo
Indywidualnie dobrana strategia
Stworzenie fanpage na Facebooku
Kontakt z fanami (pn-pt 8.00-16.00)
Pozyskiwanie nowych obserwatorów
Zakup zdjęć z serwisu Adobe Stock - 8 szt.
Obsługa konkursów
Prowadzenie profilu Instagram
Kampania reklam sponsorowanych

Optymalny

449zł/miesiąc
Zaprojektowanie grafiki w tle
Publikacja 3 postów tygodniowo
Indywidualnie dobrana strategia
Stworzenie fanpage na Facebooku
Kontakt z fanami (pn-pt 8.00-16.00)
Pozyskiwanie nowych obserwatorów
Zakup zdjęć z serwisu Adobe Stock - 16 szt.
Obsługa konkursów
Prowadzenie profilu Instagram
Kampania reklam sponsorowanych

Premium

549zł/miesiąc
Zaprojektowanie grafiki w tle
Publikacja 4 postów tygodniowo
Indywidualnie dobrana strategia
Stworzenie fanpage na Facebooku
Kontakt z fanami (pn-pt 8.00-16.00)
Pozyskiwanie nowych obserwatorów
Zakup zdjęć z serwisu Adobe Stock - 32 szt.
Obsługa konkursów
Prowadzenie profilu Instagram
Kampania reklam sponsorowanych
infografika (1/miesiąc)
Dedykowany opiekun fanpage
Zaawansowane kampanie reklamowe