Księga gości, winietki, zaproszenia ślubne

Ślubne dodatki to zaraz po stronach internetowych nasze ulubione projekty. Delikatne, barwne, kolorowe – takie jakich zapragnie panna młoda.

Nasza firma posiada osobny dział zajmujący się projektowaniem ślubnych dodatków. Dbamy o to aby cała papeteria ślubna – zaproszenia, koperty, winietki na stoły, plan z rozmieszczeniem gości, weselne menu, karty drinków czy numery na stoły pozostały w jednej stylistyce.

 

Zobacz przykładowe realizacje

projekty ślubne tanio

Jak pracujemy nad ślubnymi dodatkami?

Kiedy zgłasza się do nas Para młoda (zwykle Panna młoda), opisuje nam swoją wizję zaproszeń ślubnych oraz kolorystyki jaką chciałabym mieć utrzymaną na ślubie. O ile wiadomo – i wybrana została już pracownia florystyczna prosimy o kontakt do florystki zajmującej się ślubem i ustalamy z nią jakie rodzaje kwiatów będą przeważały w aranżacji ślubnej – takie tez stosujemy w naszym projekcie.

Jeśli jednak Para Młoda zdecyduje się na motyw weselny inny niż kwiatowy, zostają parze młodej przedstawione wzory jakie pojawią się na zaproszeniach oraz całej ślubnej papeterii – zwykle para młoda dostaje do wyboru około 5 wzorów. Po wybraniu przystępujemy do projektowania i w przeciągu 2 dni zostaje zaprezentowany projekt zaproszeń ślubnych oraz całej graficznej aranżacji wesela