fbpx

Sklep internetowy

Myślałeś kiedyś o założeniu swojego e-sklepu?

Czy właśnie dlatego tutaj trafiłeś, że chcesz zrealizować swój pomysł? Jeśli tak to zrealizuj go z nami! W dzisiejszych czasach nie trudno znaleźć w Internecie firmę, która zajmuje się projektowaniem sklepów, dlaczego więc projekt miałbyś oddać w nasze ręce?

Już wytłumaczę to w pięciu podpunktach:

Masz wizje sklepu, ale nie wiesz jak go zrealizować? Zostaw to nam, zatroszczymy się by sklep został zbudowany z obecnie panującymi standardami, a wizualnie dopieścimy go dokładnie tak jak tego oczekujesz! Nie wiesz jak miałby wyglądać Twój e-sklep? Nie martw się drogi kliencie, możemy przedstawić nasze propozycje, skontaktuj się z nami, a szczegóły uzgodnimy wspólnie.
U nas nie musisz się bać o ukryte koszty, wszystko zostanie przejrzyście opisane tak, że będziesz wiedział za co płacisz. Liczymy tylko za dodatkowe zmiany, które wymagają dodatkowej pracy programistów lub grafików, poprawki masz u nas w cenie, aż przez 30 dni od zaakceptowania projektu Twojego e-sklepu!
Każdego klienta traktujemy indywidualnie, więc każdemu z Was poświęcimy tyle czasu na realizacje projektu ile tylko będzie potrzebne. Nauczymy Cię jak poruszać się po sklepie, nauczymy Cię jak wstawiać produkty oraz damy rady w jaki sposób możesz zacząć sprzedawać swój asortyment.
Jeśli chciałbyś mieć integracje z firmami kurierskimi, platformami sprzedażowymi typu allegro.pl czy posiadać na swojej stronie płatności błyskawiczne (PayU, PayPal itp.) to wdrożymy je w Twoim sklepie by Twój klient czuł się w nim jak najbardziej komfortowo.
Nasza firma zawsze dba o kontakt z klientem, dlatego zapewnimy skuteczny support po zbudowaniu sklepu. Masz pytania? Możesz zawsze napisać, a zawsze otrzymasz na nie odpowiedź – nie zostawimy Cię z problemem sami. Pomożemy Ci zaprojektować Twój indywidualny sklep internetowy, tak by był skrojony wprost do Twoich potrzeb, jedyne co musisz zrobić to……pierwszy krok, czyli skontaktować się z nami!