Pozycjonowanie Bielsko

Drogi przyszły kliencie,

spotkałeś się może ze sloganem “reklama jest dźwignią handlu” ? Czasy się zmieniły, ale prawa popytu i podaży wcale, dlatego nadal reklama gra główną rolę w sprzedaży produktów czy usług, a najlepszą formą reklamy w dzisiejszych czasach jest Internet.

Jesteś zainteresowany pozyskiwaniem nowych klientów przez internet? Jeśli tak to przedstawimy Ci naszą ofertę pozycjonowania Twojej firmy!

Poniżej w pięciu jasnych podpunktach wytłumaczę co to jest pozycjonowanie oraz dlaczego każda firma powinna z tego skorzystać, zaczynając od najważniejszego:

Pozycjonowanie Bielsko

1. Szansa na nowych klientów

Załóżmy, że Twoja firma zajmuje się sprzedażą suplementów diety dla sportowców, a siedzibę ma w Bielsku-Białej. Potencjalnie zainteresowana osoba zakupem lokalnie suplementów mieszkająca w Bielsku lub okolicach będzie więc wyszukiwała w google hasło typu “suplementy diety Wrocław” i po wyświetleniu wyników pokażą się lokalne sklepy z suplementami. Jeśli nie wyświetlasz się na pierwszej stronie to znaczy, że nie masz szans na pozyskanie nowego klienta, proste prawda?

2. Konkurencja

Startujesz z nową stroną lub nigdy nie interesowałeś się pozycjonowaniem? Pamiętaj, konkurencja nie śpi! Nie podejmujesz żadnych działań by być widocznym w sieci to nie licz na efekt. Nie sprzedasz swoich towarów czy usług jeśli nie będzie ich można znaleźć w internecie, a przez takie działania tracisz pieniądze. Tracisz je ponieważ nie zrobiłeś nic, by stanąć do walki z konkurencją. Chcesz zaistnieć na rynku? W dzisiejszych czasach przy tak ogromnej ilości treści i coraz to nowych pojawiających się witrynach pozycjonowanie to obowiązek!

3. Indywidualne podjeście

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, więc każdemu z Was poświęcimy tyle czasu na realizacje projektu ile tylko będzie potrzebne. Nauczymy Cię jak poruszać się po sklepie, nauczymy Cię jak wstawiać produkty oraz damy rady w jaki sposób możesz zacząć sprzedawać swój asortyment.

4. Lokalne SEO

Najszybszy efekt do osiągnięcia w pozycjonowaniu to efekt lokalny. Dzięki spersonalizowanemu pozycjonowaniu na dane miasta jesteśmy w stanie dotrzeć do Twoich nowych klientów efektywniej i szybciej niż walcząc z konkurencją na arenie krajowej.

5. Opieka eksperta

Każdy nasz klient będzie miał przydzieloną osobę, która w godzinach pracy zawsze odpowie na pytania pojawiające się przy pozycjonowaniu. Jeśli czegoś nie wiesz, masz do tego prawo. Zapytaj się, a otrzymasz jasną odpowiedź. U nas wszystko jest przejrzyste i bez haczyków.