Winylowe panele LAYRED EIR zapewniają wysoki komfort osobom, które uwielbiają przemieszczać się po mieszkaniu gołymi stopami.

admin 0

Panele z winylu są znane na naszym rynku, ponieważ zapewniają znakomitą atmosferę w wnętrzach. Mają także wiele innych, pozytywnych aspektów. Można wśród nich wspomnieć możliwość niesamowicie szybkiego montażu, co umożliwiają specjalne zatrzaski. Dlatego do założenia paneli z winylu nie musimy wykorzystywać profesjonalnych narzędzi, lecz możemy to uczynić wręcz własnymi rękoma.

Winylowe panele LAYRED EIR gwarantują komfort jednostką, które lubią przechadzać się po mieszkaniu gołymi stopami. Winylowa podłoga jest znakomitym rozwiązaniem również zimą, dlatego, że jest ciepła w dotyku i miękka. Chodzenie po takiej podłodze to naprawdę radość. Winylowa podłoga charakteryzuje się również prostą pielęgnacją. Panele są odporne na roztocza oraz wodę, a ich pielęgnacja polega wyłącznie na odkurzaniu a także zmywaniu mopem czy ścierką. Powinno się to wykonywać systematycznie, a będą nam służyć wiele lat.

Panele winylowe MODULEO EIR są wszechstronne i możemy je położyć w każdym mieszkaniu. Są bardzo wytrzymałe, poprzez co montaż wręcz w wilgotnym miejscu nie stanowi żadnego przeciwwskazania. Winylowe panelowe mają specjalną warstwę wierzchnią powodującą, że są odporne na naciski, poprzez to mogą być bez problemu montowane w pokojach intensywnie używanych.

Panele z winylu LAYRED EIR są tworzone z polichlorku winylu, a więc surowca syntetycznego używanego, np. do tworzenia gramofonowych płyt. Są przygotowane z kilku warstw a także wykończone poliuretanem. Stwarza to wzmocnienie powierzchni. Kluczową różnicą w odniesieniu do klasycznych paneli podłogowych jest fakt, że wzór widoczny na powierzchni jest wytłaczany dopiero na ostatniej warstwie. Poprzez to nie powinniśmy się martwić tym, iż faktura z upływającym czasem będzie mniej zauważalna, za sprawą promieni UV albo codziennego wytarcia.

Dzięki właściwemu opracowaniu winylowe panele MODULEO EIR są niezmiernie wytrzymałe na wszelkie zabrudzenia, za sprawą czego mogą być wykorzystywane w wszelkiego typu biurach, sklepach lub obiektach użyteczności publicznej. Na pierwsze spojrzenie nie odróżniają się od tradycyjnych paneli, ale można je spotkać w większej ilości kolorów. Mają też różną grubość. Odmiennym rodzajem podłogowych paneli są winylowe płytki, które przypominają stosowane dawniej linoleum, a więc wykładzinę zrobioną z utwardzonej oraz rozwałkowanej masy plastycznej. Aktualnie na rynku dostępne są dosłownie winylowe panele które imitują inne wyroby, jak kamień czy stal, jak też panele trójwymiarowe 3D, które wyglądają niezwykle oryginalnie.

Powinno się wspomnieć, że panele winylowe LAYRED EIR sa wyjątkowo trwałe. To najistotniejsza zaleta jeśli chodzi o materiał na podłogę. Materiał zastosowany w trakcie produkcji paneli jest odporny na wodę a także nie rysuje się, ani nie przebarwia. Zatem winylowe panele mogą być używane w pomieszczeniach takowych jak przykładowo pomieszczenie kuchenne lub toaleta oraz dodatkowo w domach, gdzie mieszkają czworonożni pupile. Są też niezmiernie odporne na wszelkie usterki mechaniczne, a więc upadek jakiegoś cięższego artykułu nie grozi wymianą lub naprawą podłogi.

Winylowe panele MODULEO EIR to także doskonałe rozwiązanie do mieszkania w bloku, ponieważ posiadają wyśmienite właściwości jeśli rozchodzi się o akustykę. Jest to szczególnie istotne w blokach z dużej płyty, gdzie nawet poruszanie się w butach często może powodować efekt charakterystycznego stukania. Dodatkowo winylowe panele mają cechy antypoślizgowe, a więc są bezpieczne dla pociech albo ludzi starszych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *