Musimy się dowiedzieć, jaki jest status naszej byłej.

admin 0

Uczęszczając do szkoły, ulegamy nie tylko i wyłącznie namowom naszych nauczycieli do tego, by się wytrwale uczyć, lecz też namowom naszego serca. Mija nas na szkolnych korytarzach spora ilość dziewczyn niesamowitej urody. Czasem, mając niesamowite szczęście, mamy taką śliczną dziewczynę w klasie. Próbujemy flirtów, rozbudowanych intryg, szczególnych chwytów, aby za wszelką cenę udało się przyciągnąć “tej jedynej”. Udaje się. Stajemy się parą, ale coś się między wami psuje. Rozstajecie się, co przynosi pewną ulgę, ale po pewnym czasie okazuje się, że nie potrafimy przestać o niej myśleć. Powstaje zatem kłopot: jak odzyskać byłą?

 

Powinniśmy w takich przypadkach działać metodycznie. Najistotniejszym problemem jest powód waszego rozstania. Nie łatwo jest powrócić do byłej dziewczyny, w momencie kiedy zdradziliśmy ją z inną panną. Musimy wtedy odzyskać ponownie jej zaufanie, a to ciężka droga i nie za każdym razem kończy się zwycięstwem. Rzecz jest znacznie łatwiejsza, jeżeli rozstaliście się, gdy wzajemne uczucie nie było tak mocne jak na początku oraz coś się zmieniło. Wtedy wystarczy, że po pewnym czasie ponownie się spotkamy, a na pewno znowu zaiskrzy. Czasami jednak powinniśmy na początek udowodnić, iż zaszła w nas duża zmiana. Powód rozstania jest więc kwestią bardzo ważną! Potem musimy się dowiedzieć, jaki jest obecny status naszej byłej dziewczyny. W szkole możemy to ustalić niezwykle szybko, bowiem nigdy nie brakuje życzliwych, którzy powiedzą nam o aktualnym związku naszej byłej dziewczyny. Jeśli nie posiadamy takich informacji od przyjaciół, pozostaje nam jeszcze twitter, facebook lub inne portale, z których, ona korzysta. Kobiety lubią chwalić się swoimi związkami w sieci. Portale pomagają nam też oszacować nastrój naszej byłej dziewczyny. Gdy dodaje cytaty filozofów, refleksyjne ilustracje a także teksty, to jest to dla nas dobra wiadomość!

 

Cały czas tęskni oraz wyczekuje na nasz krok. Możemy wówczas się odezwać neutralnie i próbować niezwykle delikatnie i z wyczuciem odzyskać na początek jej zaufanie, a w późniejszym czasie również i serce. Natomiast jeżeli dodaje fotki z imprez, pokazujące, jak wyśmienicie się bawi, to oznacza, iż pragnie o nas zapomnieć jak najszybciej się da. Można wtedy subtelnie odwdzięczyć się w taki sam sposób (lecz bez przesady!). Z pewnością szybko nawiąże z nami ciężką rozmowę na komentarze albo sms-y! Jej poruszenie może stać się naszym największym sprzymierzeńcem, kiedy będziemy je potrafili właściwie wykorzystać a także ukierunkować. Takie emocje to znak dużego zaangażowania z jej strony. Pamiętajmy o tym! Jako były chłopak znamy naszą byłą dziewczynę. Wiemy jak się zachowuje, gdy jej przykro. Wiemy, co nas może czekać gdy odezwiemy się po zerwaniu. Zwykle dziewczyny mają niezwykle drapieżny charakter, więc także jesteśmy zmuszeni zademonstrować pazury, równocześnie zapewniając gotowość ich schowania.

 

Musimy mieć na względzie, iż decyzja co do wspólnej przyszłości, niestety, zależy od płci pięknej. Jakichkolwiek jednak manewrów byśmy nie stosowali, to zawsze najbardziej istotne jest nasze uczucie. Jeśli to był związek na poważnie, dla którego możemy bardzo dużo z naszej strony poświęcić, to wystarczy to ukazać naszej byłej dziewczynie – udowodnić, że żar naszej miłości jest tylko dla nie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *