Magia miłosna jest stosowana w wielu problemach.

admin 0

Magia miłosna jest stosowana w wielu kwestiach i jest nam znana od wieków. Również w dzisiejszych czasach uroki miłosne są czasami stosowane. Podstawowym powodem, dla którego osoba decyduje się na rytuał miłosny, jest chęć odzyskania partnera. Są jednak też nieco inne zastosowania tego ciekawego rytuału, gdyż ma możliwość przyciągnąć również całkiem nową wielką miłość. Warto jednak mieć świadomość, żeby miłosnego uroku nie odprawiać samemu. Szczególnie, gdy nie posiadamy wielkiego doświadczenia o ezoteryce. Ważne jest też, aby być 100% pewnym, kiedy decydujemy się na miłosny rytuał.

Miłosne rytuały to obrzędy, jakie odbywają się z udziałem świec, gdyż w ten prosty sposób budowana jest niesamowita atmosfera a także wyjątkowość wydarzenia. Musimy mieć świadomość, iż magia świec znacznie wzmacnia rytuał miłosny. W większości kluczowym elementem rytuału jest wypowiedzenie konkretnej formułki z wykorzystaniem dowolnego przedmiotu, który jest własnością osoby, którą chcesz rozkochać. Kiedy nie posiadasz żadnej rzeczy danej osoby, to istnieje możliwość użyć pewnych ziół czy kamieni. Powinno się przygotować siebie a ponadto pokój do tego rytuału. Dobrze jest pomieszczenie wcześniej przewietrzyć oraz ustawić przedmioty, które sprzyjają miłosnej magii.

Częstokroć też przy magii stosuje się kolor czerwony, który kojarzony jest z miłością i symbolizuje uczucia. Jest możliwość również połączyć ze sobą biel i czerwień. Biel symbolizuje czystość zamiarów osoby, która przeprowadza rytuał. Wszystkie te działania mają wzmocnić rytuał. W starożytności też zwracało się uwagę na fazę księżyca. Proszono także o wsparcie żywioły: ogień, woda, ziemia, wiatr. Przeważnie uroki miłosne przeprowadzają przedstawicielki płci pięknej, jednak czasami także mężczyźni proszą o pomoc w swojej sytuacji. Jednakże powinno się wiedzieć, iż właściwie każdy rytuał to praca z silnymi energiami oraz energiami. Dobrze jest, aby zrobić urok miłosny nie spiesząc się. Tego typu rytuał pomaga nam w zrealizowaniu pragnienia, ażeby ukochana osoba wróciła, ale też powinno się wiedzieć, że ten urok nie działa w tym samym momencie. Bardzo popularnym miłosnym rytuałem jest rytuał egipski. Odprawiany jest on z zastosowaniem egipskich przedmiotów , które są naznaczone energią egipskich kapłanów. Osoba, która prowadzi, ten rytuał dokłada własną energię do tych przedmiotów. Takie pokłady energii umieją zapewnić znakomite efekty. Mamy możliwość także zastosować urok spętanej duszy, jednakże jest on kojarzony z czarną magią. Dlatego nie każdy się na ten urok decyduje.

Polega na tym, iż dana osoba, na którą chcemy rzucić urok, jest zniewolona. To niemała ingerencja w osobę, którą kochamy, która tak traci swoją własną wolną wolę. Wtedy też może stać się tak, że ta osoba nie będzie kochać nas prawdziwie. Nie zaleca się wykonywać tego rytuału w wieku nastoletnim, kiedy to bardzo często miłość jest chwilowa. Najlepiej, ażeby spętanie miłosne oczyszczanie złorzeczenia połączenia zajmowały się osoby pełnoletnie, w pełni świadome konsekwencji. Zabawy z magią miłości mają zarówno zwolenników, jak również przeciwników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *